Výrobci

Reklama
Otáčející reklama Otáčející reklama

Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Newsletter
Vibram 0 zboží

Vibram
Vibram
O společnosti Vibram - výrobci gumových podešví
logo VibramItalská společnost Vibram vyrábí gumové podešve pro turistické a horolezecké boty již více než 70 let. Její zakladatel, italský alpinista Vitale Bramani vedl v roce 1935 horolezeckou expedici v italských Alpách. V té době se běžně používaly jako nástupové boty těžké kožené boty s podešví pobitou cvoky a na samotný výstup lehké lezecké boty. Tyto lehké lezečky se staly osudnými šesti účastníkům expedice. V silné sněhové bouři utrpěly těžké omrzliny, kterým následně podlehli. Po této zkušenosti se Vitale Bramani pustil do vývoje všestranné horolezecké podešve, která by dobře fungovala jak pro přístup ke stěně, tak i pro samotné lezení. Nová konstrukce nahradila podešve se železnými cvoky a horolezci mohli používat jediné univerzální boty, které jim poskytly podstatně lepší ochranu.
Od roku 1954, kdy byla rozjeta sériová výroba podešví Vibram, se stal žlutý osmiúhelník Vibram, synonymem dokonalého řešení podešví pro horolezectví a turistiku. V dnešní době je společnost Vibram světovou jedničkou ve vývoji a výrobě vysoce odolných podešví pro horolezectví, turistiku a outdoor, ale podešve Vibram se stejně se dobře uplatňují i na pracovní, rekreační a módní obuvi. Podešve Vibram se za těch více než 70 let proslavili svou kvalitou, výkonem, bezpečností, designem a neustávajícím vývojem. Podešve Vibram stanuli snad na všech nejvyšších vrcholech světa, účastnili se tech nejnáročnějších expedic v extrémních klimatických podmínkách a překonávali na závodních jachtách světové oceány. Všechny produkty Vibram jsou vždy navrhovány podle nejnovějších poznatků pro daný účel s použitím těch nejkvalitnějších komponentů a surovin.

Nová podešev Vibram musí vždy splňovat tato hlavní kritéria:
- garance maximálního výkonu
- maximální komfort při nošení
- kvalita zpracování a životnost

Kategorie neobsahuje žádné produkty.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUALITY

Pro všechny naše zákazníky nabízíme partnerskou slevu 25% do autorizovaného eshopu adidas. Sleva se aktivuje při objednávce slevovým kódem SU471X20.

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama